Seznam vybraných projektů k podpoře-8. výzva MAS Šumavsko - IROP - Vybavení a modernizace učeben

MAS Šumavsko již podruhé vypsalo výzvu, kde si mohly školy podat projekty a vybavit si nebo vybudovat nové učebny. V loňském roce již díky tomu vznikla nová venkovní učebna ve Vacově či v Prachaticích (ZŠ Zlatá stezka), žáci ZŠ Národní v Prachaticích mohou bádat v nové moderně vybavené badatelské učebně, jazykové znalosti si díky podpoře MAS Šumavsko rozšíří žáci ve Vlachově Březí a Vimperku (ZŠ Smetanova) a nové odborné učebny vznikly také ve Zdíkově a Stachách. A vzdělávací středisko ve Lštění také mohlo částečně zmodernizovat své učebny a zařízení.

V letošním roce byla vypsána další výzva a Rada MAS Šumavsko dne 23. 7. 2019 schválila seznam vybraných projektů k podpoře v 8. výzvě MAS Šumavsko - IROP - Vybavení a modernizace učeben. Celkem bylo odsouhlaseno 5 projektů, které vyčerpají celou alokaci výzvy tj. 4 215 449,96 Kč. Jeden projekt je hraniční a bude podpořen jen částečně. 

Seznam vybraných projektů k podpoře - 8.výzva MAS Šumavsko - IROP - Vybavení a modernizace učeben - ZDE.

image

Seznam vybraných/nevybraných Žádostí o dotaci v rámci 5. výzvy PRV

V rámci 5. Výzvy PRV MAS Šumavsko, z. s., bylo do věcného hodnocení postoupeno 24 Žádostí o dotaci. Ty byly věcně hodnoceny Výběrovou komisí na základě předem stanovených preferenčních kritérií.

image

Seznam přijatých projektů do 5. výzvy PRV MAS Šumavsko, z.s.

Dne 21. 3. 2019 byl ukončen příjem žádostí o dotaci v rámci 5. výzvy do Programu rozvoje venkova. V přiloženém souboru naleznete seznam přijatých žádostí.

image

Výzva č. 5 do Programu rozvoje venkova

Dne 18. února 2019 MAS Šumavsko, z.s. vyhlásila výzvu č. 5 do Programu rozvoje venkova. V této výzvě můžete své žádosti o dotaci podávat do Fiche 3 - Podnikatelé a Fiche 4 - Cestovní ruch. Příjem žádostí o dotaci bude spuštěn 4. 3. 2019. Aktuální informace naleznete zde: http://massumavsko.cz/5-vyzva-prv/

image

Avízo výzvy do Programu rozvoje venkova

Dne 18. 2. 2019 MAS Šumavsko, z.s. vyhlásí další výzvu k předkládání žádostí o podporu z Programu rozvoje venkova s příjmem žádostí od 4. 3. 2019. Žádosti budou přijímány do F3_Podnikatelé a F4_Cestovní ruch.

Přečíst více z této kategorie
image

Pozvánka na seminář pro žadatele k výzvě č. 6 MAS Šumavsko – Programy a činnosti v oblasti sociálního začleňování v OPZ

Ve středu 4. června 2018 od 10:00 hodin proběhne seminář pro žadatele k výzvě číslo 6 OPZ - Programy a činnosti v oblasti sociálního začleňování v Prachaticích - KreBul, o.p.s.; Zlatá stezka 145 (vchod ze zadní strany budovy).

Přečíst více z této kategorie

Spolupracujeme


Jihočeský krajJijočeská univerzita v Českých BudějovicíchCelostátní siť pro venkov
MAS Šumavsko
MAS Šumavsko, z. s.
Archiváře Teplého, 102
387 06 Malenice

IČ: 26663091
nejsme plátci DPH

Provozní doba kanceláře pro veřejnost: Úterý 9:00 - 15:00
Konzultace projektů kdykoliv po předchozí telefonické domluvě
stará verze webu: old.massumavsko.cz/