Podpora učitelům v oblasti on-line výuky

Dálková výuka přináší řadě pedagogů nové výzvy. V projektu MAP II jsme ve spolupráci s ITveskole zorganizovali pro školy ORP Vimperk a ORP Prachatice seminář s praktickými ukázkami a workshopem, s cílem pomoci všem školám, aby se lépe zorientovaly v problematice a snad našly na distanční výuce i pozitivní stránky.

Seminář proběhl 2. října on-line a dotkl se aktuálních témat „covid“situace – povinnosti plynoucí z distanční novely ŠZ, dostupná řešení pro distanční vzdělávání a možnosti financování.

Aktuálně připravujeme opět ve spolupráci s ITveskole další, již konkrétnější podporu pro učitele, týkající se práce s prostředím Microsoft Teams nebo G-Suite, tak aby mohli využívat tato prostředí naplno.

image

Seznam vybraných Žádostí o dotaci v rámci 6. výzvy PRV

Rada MAS Šumavsko schválila dne 13. 8. 2020 seznam vybraných projektů, které byly podány do 6. výzvy PRV. Seznam vybraných projektů je přílohou.

image

Seznam přijatých projektů do 6. výzvy PRV MAS Šumavsko, z.s.

29. května 2020 byl ukončen příjem žádostí o dotaci do 6. výzvy PRV MAS Šumavsko, která byla zaměřena na podporu obcí. Celkem bylo přijato 21 žádostí s částkou dotace málo přes 15. mil. Kč. Seznam projektů je přílohou.

image

Výzva č. 6 do Programu rozvoje venkova vyhlášena

Dnes, 27. 4. 2020 byla vyhlášena další výzva MAS Šumavsko do Programu rozvoje venkova. Tentokrát je zaměřena na podporu rozvoje venkovských oblastí.

image

Výzva do Programu rozvoje venkova bude vyhlášena koncem dubna

I tento rok bude MAS Šumavsko vyhlašovat výzvu do Programu rozvoje venkova. Její podpora bude tentokrát zaměřena na základní služby a obnovu vesnic ve venkovských oblastech.

Přečíst více z této kategorie

Spolupracujeme


Jihočeský krajJijočeská univerzita v Českých BudějovicíchCelostátní siť pro venkov
MAS Šumavsko
MAS Šumavsko, z. s.
Archiváře Teplého, 102
387 06 Malenice

IČ: 26663091
nejsme plátci DPH

Provozní doba kanceláře pro veřejnost: Úterý 9:00 - 15:00
Konzultace projektů kdykoliv po předchozí telefonické domluvě
stará verze webu: old.massumavsko.cz/