"MAP" přinesl vzdělávací programy do škol

Vzdělávací programy a exkurze na druhé pololetí tohoto školního roku pro děti mateřských a žáky základních škol na Prachaticku připravila Místní akční skupina Šumavsko, z.s. z Malenic v projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Prachatice II (MAP).

Školy vybíraly ze široké nabídky vzdělávacích programů ve školách nebo v terénu. Vzdělávací programy do škol zajišťují odborné organizace jako např. Věda nás baví, Český nadační fond pro vydru, Ready2Help, Portus Prachatice, o.p.s., B. P. Medical nebo Zkus to zdravě.

Na exkurzi se mohou děti a žáci podívat do Techmanie v Plzni, Sladovny v Písku, Netradiční tkalcovny Na Vlně v Bošicích, na Lipno k vodním záchranářům či do Střediska ekologické výchovy na Horské Kvildě.

MAS realizovanými aktivitami rozšiřuje nabídku vzdělávacích aktivit škol a pomáhá navazovat spolupráci a partnerství organizací ve formálním a neformálním vzdělávání.

Všem děkujeme za zapojení do projektu MAP, díky kterému tyto a další aktivity mohou být realizovány.

Za realizační tým projektu MAP Lucie Pechoušková

Fotogalerie

image

Seznam vybraných/nevybraných Žádostí o dotaci v rámci 5. výzvy PRV

V rámci 5. Výzvy PRV MAS Šumavsko, z. s., bylo do věcného hodnocení postoupeno 24 Žádostí o dotaci. Ty byly věcně hodnoceny Výběrovou komisí na základě předem stanovených preferenčních kritérií.

image

Seznam přijatých projektů do 5. výzvy PRV MAS Šumavsko, z.s.

Dne 21. 3. 2019 byl ukončen příjem žádostí o dotaci v rámci 5. výzvy do Programu rozvoje venkova. V přiloženém souboru naleznete seznam přijatých žádostí.

image

Výzva č. 5 do Programu rozvoje venkova

Dne 18. února 2019 MAS Šumavsko, z.s. vyhlásila výzvu č. 5 do Programu rozvoje venkova. V této výzvě můžete své žádosti o dotaci podávat do Fiche 3 - Podnikatelé a Fiche 4 - Cestovní ruch. Příjem žádostí o dotaci bude spuštěn 4. 3. 2019. Aktuální informace naleznete zde: http://massumavsko.cz/5-vyzva-prv/

image

Avízo výzvy do Programu rozvoje venkova

Dne 18. 2. 2019 MAS Šumavsko, z.s. vyhlásí další výzvu k předkládání žádostí o podporu z Programu rozvoje venkova s příjmem žádostí od 4. 3. 2019. Žádosti budou přijímány do F3_Podnikatelé a F4_Cestovní ruch.

Přečíst více z této kategorie
image

Pozvánka na seminář pro žadatele k výzvě č. 6 MAS Šumavsko – Programy a činnosti v oblasti sociálního začleňování v OPZ

Ve středu 4. června 2018 od 10:00 hodin proběhne seminář pro žadatele k výzvě číslo 6 OPZ - Programy a činnosti v oblasti sociálního začleňování v Prachaticích - KreBul, o.p.s.; Zlatá stezka 145 (vchod ze zadní strany budovy).

Přečíst více z této kategorie

Spolupracujeme


Jihočeský krajJijočeská univerzita v Českých BudějovicíchCelostátní siť pro venkov
MAS Šumavsko
MAS Šumavsko, z. s.
Archiváře Teplého, 102
387 06 Malenice

IČ: 26663091
nejsme plátci DPH

Provozní doba kanceláře pro veřejnost: Úterý 9:00 - 15:00
Konzultace projektů kdykoliv po předchozí telefonické domluvě
stará verze webu: old.massumavsko.cz/