Aktivity spolupráce MAP II – informace o možnostech zapojení

V rámci realizace projektů Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Prachatice a ORP Vimperk (dále jen MAP) nabízíme mateřským školám, základním školám zapojených do MAP (souhlas se zapojením do MAP) možnost zúčastnit se v období únor – červen 2019 viz níže uvedených aktivit spolupráce zaměřených na děti a žáky.

 

Pro MŠ:

Vzdělávací programy pro MŠ (akce ve školce)

Výjezdní vzdělávací programy pro MŠ (exkurze)

 

PRO ZŠ 1. stupeň:

Vzdělávací programy pro ZŠ - 1. stupeň (akce v škole)

Výjezdní vzdělávací programy pro ZŠ 1. stupeň (exkurze)

 

Pro ZŠ 2. stupeň:

Vzdělávací programy pro ZŠ - 2. stupeň (akce ve škole)

Výjezdní vzdělávací programy pro ZŠ - 2. stupeň (exkurze)

 

Podmínky zapojení:

K realizaci aktivit spolupráce se může zapojit každá viz výše uvedená organizace aktivně účastníci se projektu MAP na ORP Prachatice a projektu MAP na ORP Vimperk.

Každá mateřská škola vybírá max. jeden vzdělávací program pro děti v mateřšké škole a zároveň maximálně jeden program z nabídky výjezdních vzdělávacích programů (exkurze).

Každá základní škola vybírá max. jeden vzdělávací program ve škole pro 1. stupeň, zároveň maximálně jeden vzdělávací program pro 2. stupeň. Dále vybírá maximálně jednu exkurzi z nabídky výjezdních vzdělávacích programů pro 1. stupeň, maximálně jednu exkurzi z nabídky výjezdních vzdělávacích programů pro 2. stupeň ZŠ.

Informace o programech jsou uvedeny viz výše.

Termíny konání jednotlivých akcí jsou uvedeny v rezervačním systému.

 

Financování

V případě vzdělávacích programů ve škole hradí MAS náklady spojené s lektorováním/účastnickým poplatkem pro děti a žáky.

V případě výjezdních vzdělávacích programů hradí MAS náklady spojené s dopravou a vstupné/účastnické poplatky žáků vč. vstupného/účastnického poplatku za pedagogický doprovod.

 

Registrace

Přihlášky k účasti na projektech spolupráce, prosíme, podávejte prostřednictvím elektronického rezervačního systému, který je dostupný zde. Přihlášky akceptujeme nejpozději do 18. 1. 2019.

Přístupové údaje do rezervačního systému obdrží organizace zapojené do MAP v samostatném e-mailu.

 

V případě vzdělávacích programů ve škole hradí MAS náklady spojené s lektorováním/účastnickým poplatkem pro děti a žáky.

V případě výjezdních vzdělávacích programů hradí MAS náklady spojené s dopravou a vstupné/účastnické poplatky žáků vč. pedagogického doprovodu.

 

Vyhodnocení aktivity:

Každá organizace zapojená do aktivit spolupráce nejpozději měsíc po skončení akce odevzdá realizátorovi MAP – vyplněnou Zprávu z realizace vzdělávacího programu (originál poštou na adresu MAS Šumavsko, z.s., Archiváře Teplého 102, 387 06 Malenice).

Vzor Zprávy o realizaci vzdělávacího programu:

MAP ORP Vimperk zde.

MAP ORP Prachatice zde.

 

Kontaktní osoby:

MAP ORP Vimperk

Hana Lukešová, lukesova@massumavsko.cz, tel.: 724058536

Jana Dolanská, dolanska@massumavsko.cz, tel.: 725317357

 

MAP ORP Prachatice:

Iveta Frková, frkova@massumavsko.cz, tel.: 724004484

Lucie Pechoušková, pechouskova@massumavsko.cz, tel.: 727895212

 

Realizováno v rámci projektů Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Prachatice II a Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Vimperk II.

image

Seznam vybraných/nevybraných Žádostí o dotaci v rámci 5. výzvy PRV

V rámci 5. Výzvy PRV MAS Šumavsko, z. s., bylo do věcného hodnocení postoupeno 24 Žádostí o dotaci. Ty byly věcně hodnoceny Výběrovou komisí na základě předem stanovených preferenčních kritérií.

image

Seznam přijatých projektů do 5. výzvy PRV MAS Šumavsko, z.s.

Dne 21. 3. 2019 byl ukončen příjem žádostí o dotaci v rámci 5. výzvy do Programu rozvoje venkova. V přiloženém souboru naleznete seznam přijatých žádostí.

image

Výzva č. 5 do Programu rozvoje venkova

Dne 18. února 2019 MAS Šumavsko, z.s. vyhlásila výzvu č. 5 do Programu rozvoje venkova. V této výzvě můžete své žádosti o dotaci podávat do Fiche 3 - Podnikatelé a Fiche 4 - Cestovní ruch. Příjem žádostí o dotaci bude spuštěn 4. 3. 2019. Aktuální informace naleznete zde: http://massumavsko.cz/5-vyzva-prv/

image

Avízo výzvy do Programu rozvoje venkova

Dne 18. 2. 2019 MAS Šumavsko, z.s. vyhlásí další výzvu k předkládání žádostí o podporu z Programu rozvoje venkova s příjmem žádostí od 4. 3. 2019. Žádosti budou přijímány do F3_Podnikatelé a F4_Cestovní ruch.

Přečíst více z této kategorie
image

Pozvánka na seminář pro žadatele k výzvě č. 6 MAS Šumavsko – Programy a činnosti v oblasti sociálního začleňování v OPZ

Ve středu 4. června 2018 od 10:00 hodin proběhne seminář pro žadatele k výzvě číslo 6 OPZ - Programy a činnosti v oblasti sociálního začleňování v Prachaticích - KreBul, o.p.s.; Zlatá stezka 145 (vchod ze zadní strany budovy).

Přečíst více z této kategorie

Spolupracujeme


Jihočeský krajJijočeská univerzita v Českých BudějovicíchCelostátní siť pro venkov
MAS Šumavsko
MAS Šumavsko, z. s.
Archiváře Teplého, 102
387 06 Malenice

IČ: 26663091
nejsme plátci DPH

Provozní doba kanceláře pro veřejnost: Úterý 9:00 - 15:00
Konzultace projektů kdykoliv po předchozí telefonické domluvě
stará verze webu: old.massumavsko.cz/